Hidden Toolbar (8.x-1.1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Custom
nl: Aangepast

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Administration Menu
nl: Beheermenu

en: Border color
nl: Randkleur

en: Administration menu
nl: Administratiemenu

en: Edit account
nl: Account bewerken
