Hidden Toolbar (8.x-1.1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Custom
ro: Personalizat

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Text color
ro: Culoare text

en: Administration Menu
ro: Meniu de administrare

en: Administration menu
ro: Meniul de administrare
