Hidden Toolbar (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Custom
ru: Собственная

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Text color
ru: Цвет текста

en: Administration Menu
ru: Меню администратора

en: Border color
ru: Цвет рамки

en: Administration menu
ru: Меню администрирования

en: Edit account
ru: Редактировать учётную запись
