Hidden Toolbar (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Custom
sk: Vlastná

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Administration Menu
sk: Administračné menu

en: Administration menu
sk: Administračné menu
