Hidden Toolbar (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Custom
tr: Özel

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Text color
tr: Yazı rengi

en: Border color
tr: Kenarlık rengi

en: Administration menu
tr: Yönetim menüsü

en: Edit account
tr: Hesabı düzenle
