Hidden Toolbar (8.x-2.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Custom
da: Tilpasset

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Administration Menu
da: Administrationsmenu

en: Administration menu
da: Administrationsmenu

en: Edit account
da: Redigér konto
