Hidden Toolbar (8.x-2.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Custom
es: Personalizado

en: Background color
es: Color de fondo

en: Text color
es: Color del texto

en: Administration Menu
es: Menú Administrativo

en: Border color
es: Color de borde

en: Administration menu
es: Menú de administración

en: Edit account
es: Editar la cuenta
