Hidden Toolbar (8.x-2.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Custom
fa: سفارشی

en: Background color
fa: رنگ پس‌زمینه

en: Text color
fa: رنگ متن

en: Administration Menu
fa: منوی مدیریت

en: Administration menu
fa: منوی مدیریت

en: Edit account
fa: ویرایش حساب
