Hidden Toolbar (8.x-2.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Custom
fi: Oma

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Text color
fi: Tekstin väri

en: Border color
fi: Reunan väri

en: Administration menu
fi: Ylläpitovalikko
