Hidden Toolbar (8.x-2.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Text color
fr: Couleur du texte

en: Border color
fr: Couleur de la bordure

en: Administration menu
fr: Menu d'administration

en: Edit account
fr: Modifier le compte
