Hidden Toolbar (8.x-2.1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Text color
hi: पाठ रंग

en: Border color
hi: बॉर्डर का रंग

en: Administration menu
hi: प्रशासन आहारिका (मेन्यू)
