Hidden Toolbar (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Custom
hu: Egyéni

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Administration Menu
hu: Adminisztrációs menü

en: Border color
hu: Keretszín

en: Administration menu
hu: Adminisztrációs menü

en: Edit account
hu: Fiók szerkesztése

en: Development menu
hu: Fejlesztői menü
