Hidden Toolbar (8.x-2.1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Custom
id: Tersuai

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Text color
id: Warna teks

en: Administration menu
id: Menu Administrasi

en: Edit account
id: Edit akun
