Hidden Toolbar (8.x-2.1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Custom
it: Personalizzato

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Text color
it: Colore del testo

en: Administration menu
it: Menu Amministrazione

en: Edit account
it: Modifica account
