Hidden Toolbar (8.x-2.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Text color
kn: ಪಠ್ಯ ಬಣ್ಣ

en: Border color
kn: ಅಂಚಿನ ಬಣ್ಣ:

en: Edit account
kn: ಖಾತೆಯನ್ನು ಸಂಪಾದಿಸು
