Hidden Toolbar (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Custom
lt: Savitas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: Edit account
lt: Redaguoti paskyrą
