Hidden Toolbar (8.x-2.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Custom
pl: Własne

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Administration Menu
pl: Menu Administracyjne

en: Border color
pl: Kolor ramki

en: Administration menu
pl: Menu administracyjne

en: Edit account
pl: Edytuj konto
