Hidden Toolbar (8.x-2.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Custom
pt: Personalizado

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Text color
pt: Cor do texto

en: Administration Menu
pt: Menu de Administração

en: Border color
pt: Cor da margem

en: Administration menu
pt: Menu de administração

en: Edit account
pt: Editar conta
