Hidden Toolbar (8.x-2.1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Custom
uk: Власний

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Administration Menu
uk: Меню Адміністрування

en: Border color
uk: Колір рамки

en: Administration menu
uk: Адміністративне меню

en: Edit account
uk: Змінити аккаунт
