Hide Revision Field (8.x-2.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
gu: પત્રકો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Rows
gu: હરોળો

en: Show
gu: પ્રદર્શિત કરો

en: Default value
gu: મૂળભૂત કિંમત
