Hide Revision Field (8.x-2.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Default
ja: デフォルト

en: Rows
ja: 行数

en: Show
ja: 表示

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Placeholder
ja: プレースホルダー
