Hide Revision Field (8.x-2.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Forms
oc: Formularis

en: Default
oc: Per defaut

en: Rows
oc: Rengadas

en: Show
oc: Afichar

en: Default value
oc: Valor per defaut
