Hide Revision Field (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Default
sl: Privzeto

en: Rows
sl: Vrste

en: Show
sl: Prikaži

en: Default value
sl: Privzeta vrednost
