Hide Revision Field (8.x-2.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Default
sv: Förvald

en: Rows
sv: Rader

en: Show
sv: Visa

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Placeholder
sv: Platshållare
