Hide Revision Field (8.x-2.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Rows
te: వరుసలు

en: Show
te: చూపించు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ
