Hide Revision Field (8.x-2.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Default
tr: Varsayılan

en: Rows
tr: Satırlar

en: Show
tr: Göster

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Placeholder
tr: Yer tutucu
