Hide Revision Field (8.x-2.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Forms
vi: Các biểu mẫu

en: Default
vi: Mặc định

en: Rows
vi: Số dòng

en: Show
vi: Hiện

en: Default value
vi: Giá trị mặc định
