Hide Revision Field (8.x-2.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Default
gl: Predeterminado

en: Rows
gl: Filas

en: Show
gl: Amosar

en: Default value
gl: Valor predefinido
