Hide Revision Field (8.x-2.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Forms
km: សំណុំ​បែបបទ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Rows
km: ជួរ​ដេក

en: Show
km: បង្ហាញ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម
