Hide Revision Field (8.x-2.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Default
jv: Gawan

en: Rows
jv: Baris

en: Show
jv: Kétoknā

en: Default value
jv: Biji gawan
