Hide Revision Field (8.x-2.3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Forms
cs: Formuláře

en: Default
cs: Výchozí

en: Rows
cs: Řádky

en: Show
cs: Ukázat

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec
