Hide Revision Field (8.x-2.3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Default
ru: По умолчанию

en: Rows
ru: Строки

en: Show
ru: Показать

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Placeholder
ru: Заполнитель
