Hide Revision Field (8.x-2.3) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Default
sk: Predvolené

en: Rows
sk: Riadky

en: Show
sk: Zobraziť

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec
