Hide Revision Field (8.x-2.3) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Rows
ta: வரிசைகள்

en: Show
ta: காட்டு

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்
