Hide Revision Field (8.x-2.4) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Forms
eu: Formularioak

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Rows
eu: Lerroak

en: Show
eu: Erakutsi

en: Default value
eu: Balio lehenetsia
