Hide Revision Field (8.x-2.4) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hy: Ֆորմաներ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Rows
hy: Տողեր

en: Show
hy: Ցուցադրել

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
