Hide Revision Field (8.x-2.5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Default
be: Прадвызначана

en: Rows
be: Радкі

en: Show
be: Паказаць

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
