Hide Revision Field (8.x-2.5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
hr: Forme

en: Default
hr: Zadano

en: Rows
hr: Redovi

en: Show
hr: Prikaži

en: Default value
hr: Zadana vrijednost
