Hide Revision Field (8.x-2.5) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Default
pl: Domyślny

en: Rows
pl: Wiersze

en: Show
pl: Pokaż

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Placeholder
pl: Zaślepka
