Hide Revision Field (8.x-2.5) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Forms
eo: Formularoj

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Rows
eo: Vicoj

en: Show
eo: Montru

en: Default value
eo: Defaŭlta valoro

en: Placeholder
eo: Lokokupilo
