Hide Revision Field (8.x-2.5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Forms
he: טפסים

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Rows
he: שורות

en: Show
he: הצג

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Placeholder
he: שומר מקום
