Hide Revision Field (8.x-2.5) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Forms
hu: Űrlapok

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Rows
hu: Sorok

en: Show
hu: Megjelenítés

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Placeholder
hu: Helykitöltő
