Hide Revision Field (8.x-2.5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Forms
fa: ورقه ها

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Show
fa: نمایش

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Placeholder
fa: جایگذار
