Hide Revision Field (8.x-2.5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ro: Formulare

en: Default
ro: Implicit

en: Rows
ro: Rânduri

en: Show
ro: Arată

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Placeholder
ro: Înlocuitor
