Hide Revision Field (8.x-2.5) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Default
sr: Подразумевано

en: Rows
sr: Редови

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Placeholder
sr: Резервисано место
