Hierarchical Select Ajax (1.0.0) - en to de translation catalogue (5 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Yes
de: Ja

en: None
de: Keine

en: Settings
de: Einstellungen

en: Loading...
de: Wird geladen...
