Hierarchical Select Ajax (1.0.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Yes
gl: Si

en: None
gl: Ningún

en: Settings
gl: Axustes

en: Loading...
gl: Cargando...
