Hierarchical Select Ajax (1.0.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Yes
id: Ya

en: None
id: Tiada

en: Settings
id: Pengaturan

en: Loading...
id: Memuat...
