Hierarchical Select Ajax (1.0.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Yes
ja: はい

en: None
ja: なし

en: Settings
ja: 設定

en: Loading...
ja: ロード中…
