Hierarchical Select Ajax (1.0.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Yes
nl: Ja

en: None
nl: Geen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Loading...
nl: Bezig met laden...
